AJ 6.tř.

Autor: reditel  //  Kategorie:

6 komentářů to “AJ 6.tř.”

1. romana.bacova@unet.cz Says:

Dobrý den nemohu se přihlásit na wocabee k paní uč.Klímové protože neznám kod třídy který je nutný děkuji Jiří Brůžek. Pomůžete mi prosím.

2. Anonym Says:

Jirko,
    ty už jsi zaregistrovaný, takže kód třídy nepotřebuješ. Pouze se přihlásíš (černý proužek v aplikaci, ne žlutý), zadáš svoje přihlašovací jméno a heslo (viz. stránky školy). Heslo je stejné pro všechny žáky. A pak už můžeš procvičovat :)) Kdyby byl stále problém, ozvi se.
    R. Báčová

3. romana.bacova@unet.cz Says:

Dobrý den omlouvám se,ale stále nemám šestimístný kod a proto nemohu procvičovat děkuji Jiří Brůžek. Pomožte mi prosím

4. Báčová Romana Says:

JIrko,
    přečti si komentář výše a postupuj podle něho!
    Žádný 6ti místný kód do Wocabee nepotřebuješ!

5. Báčová Romana Says:

Pokud píšeš komentář, nepoužívej prosím mailovou adresu s mým jménem (takto není ani správně), piš pod jménem svým.
    Báčová R.

6. Báčová Romana Says:

Heslo do WOCABEE do aplikace pro žáky 6. třídy ( skupina p. uč. Klímové) je pro všechny: 123456

Odpověď