Zápis do 1. třídy

Autor: reditel  //  Kategorie: Nezařazené

Zápis do 1. třídy ZŠ Pomezí

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat v dubnu a bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

Rodiče musí ve stanoveném termínu (na naší škole do 8. dubna 2020) škole zaslat žádost o přijetí dítěte k povinné školní docházce. V případě odkladu žádost o odklad s dvěma doporučujícími posudky od PPP (SPC) a dětského lékaře.

Možnosti zaslání jsou následující: e-mailem s elektronickým podpisem, datovou schránkou, poštou nebo osobně (pondělí a čtvrtek 9:00 – 11:00). Podepsanou žádost můžete vhodit také do poštovní schránky 2. stupně ZŠ.

Níže je odkaz s žádostí o přijetí a o odklad. Tu si můžete vytisknout, pokud jste ji nedostali v MŠ.

žádot o přijetí

žádost o odklad